Звітність

SAF-T: підготовка стандартного аудиторського файлу

21.02.2024
 

LUCAS є одним з перших консультантів, на українському ринку, хто пропонує клієнтам допомогу зі складання та подання аудиторських файлів SAF-T, комбінуючи зусилля власної команди з ресурсами наших технічних партнерів та консультантів з ЄС, які мають багаторічний досвід роботи з даним форматом.

Стандартизована звітність для обміну даними бухгалтерського обліку з податковими органами SAF-T (Standard Audit File – Tax) стала ключовим елементом фінансового звітування в сучасному світі.

Україна не є виключенням, тому запроваджує даний формат з метою спростити для компаній подання бухгалтерської інформації на запит державних органів.

SAF-T в Україні буде впроваджуватись поступово – на даному етапі вимога до формування та подання стандартизованого файлу розповсюджується лише на великих платників податків.

Досвід застосування формату в Україні на початок 2024 року є дуже обмеженим – декілька пілотних проєктів за участю бізнесу та податкової адміністрації все ще знаходяться на стадії реалізації, тому комбінована пропозиція LUCAS та наших партнерів є унікальною для національного ринку.

Надішліть нам ваш запит, і ми з радістю призначимо зустріч, щоб обговорити ваш проєкт!